Silviya Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu, kurulduğu 2017 yılından beri Silivri’de müvekkillerine Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermekte ve faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerinin hukuki sorunlarının, verimli ve doğru şekilde çözümlenmesini amaçlamaktadır.

Silviya Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu, başta gerçek ve tüzel kişilere danışmanlık hizmeti sunmakta olup bunun yanı sıra ceza hukuku, borçlar hukuku, medeni hukuk, aile hukuku, tüketici hukuku, idare ve vergi hukuku, basın hukuku, bilişim hukuku, icra ve iflas hukuku, gayrimenkul hukuku, ticaret hukuku gibi çok geniş bir yelpazade faaliyet göstermekte, ulusal ve uluslararası düzeyde yerli ve yabancı müvekkillere dava takip ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Müvekkillerimizin hukuki danışmanlık kapsamındaki sırları bizim için en üst düzey önem taşımaktadır. Davranışlarımızda ve müvekkillerimizle iş ilişkisi kurarken Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak hareket etmek ana prensibimizdir.

Gizlilik; müvekkilin Silviya Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu’na sağladığı ve kamuya açık olmayan her türlü bilgi uygulanabilir kurallar ve profesyonel gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak gizli tutulacaktır. Silivri Avukat -müvekkil ilişkisi çerçevesinde edinilen ve müvekkilin işleri ile ilgili her türlü bilgiyi sıkı bir şekilde gizli tutmakla yükümlüyüz. Hukuk kuralları ve Kanunlar ile zorunlu kılınmadıkça veya müvekkillerimiz tarafından açıkça yetkilendirilmedikçe edinilen bilgiler asla ifşa edilmeyecektir

Vizyonumuz

Uluslararası etik kurallara bağlı, adil, hakkaniyetli ve çözüm odaklı olmak. Müvekkil memnuniyetini sağlayarak çözümler üreten lider, yenilikçi, dünya standartlarında hukuk büroları arasında yer almak. Modern bir hukuk bürosunun gerektirdiği en gelişmiş altyapı sistemleri ve teknolojik donanım ile yerli ve yabancı müvekkillere hizmet vermek. Geleneksel ve modern hukukun başarılı bir sentezini yaparak, 21. Yüzyıl Hukuk anlayışına yeni bir bakış açısı getirmektir. Teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak müvekkilimizi tüm yasal süreçlerden en doğru, hızlı ve güvenli şekilde bilgilendirmek. Sosyal sorumluluk çerçevesinde hukuki hizmetler sunmak ve içinde yaşadığımız topluma katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını profesyonel bir yaklaşımla karşılamak, hakları ve hukukun üstünlüğünü gözeterek olası sorunlarına kalıcı çözümler üretmek. Müvekkil bilgilerini gizlilik ilkesine uygun olarak korumak ve müşteri memnuniyetini sağlamak. Hukuk ailemizde yeni müvekkillere müvekkil memnuniyeti referansı ile hizmet vermek. Müvekkilimizin hak ve alacaklarını en etkin ve hızlı şekilde, en az maliyetle çözmek. Teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak müvekkilimizi tüm hukuki süreçlerden en doğru, hızlı ve güvenli şekilde bilgilendirmek. Yenilikçi bir yaklaşımla hukuk alanında öncü olmak.

Kadromuz

Av. Arb. Beyza Dinçbudak 

Av. Arb. Hande Kurtan

Av. Melisnur Koşar